Na to, ze nas nemal kto v Benatkach fotit a na kazdu fotku sme mali jeden pokus, tie fotky nie su az tak zle. Tu sme konkretne odchytili jedneho postarsieho taliana, ktory sice pozeral jak puk ked sme liezli na ten murik, ale odfotil nas pekne. Inac strasne som sa bala, ze mi Teo padne do kanala a uplne som sa videla jak za nim skacem 😂
paradna!dufam, ze si sla prva ty a stary talian ti ho podal
Fotka je parádna👏, do ostatných úvah sa radšej hlbšie neponaram😅
Dobre si ho drzis;).
Ja by som sa tiež bála.
Prepac za blbu poznamku, ale tolko namahy kvoli fotke, preco ste sa nefotili tvarou k fotaku? Chapem umelecky zamer, ale...
Krásna fotka
Ďalšia úžasná fotecka,ako všetky od teba 👍
@belbel veru neponaraj :D
@gelifil mhm veru nie 🙈
@danielanicka moyno som naivka, ale ja ludom doverujem, bol domaci a vyzeral vcelku seriozne 🙂
@darka2001 dakujem krasne, potesila si ma 🙂
@lubica1811 dakujem 🙂
@ester83 vies co niekto napriklad pecie a snazi sa mat torticky tip top, lebo mu to robi radost, niekomu na vzhlade torty az tak nezalezi a extra namahu si s jej vzhladom neda, staci ze je chutna.. tak ja som ten prvy pripad co sa tyka fotiek..prostrednictvom fotiek sa vzdy premiestnim v case, citim tu atmosferu, zazitok, su pre mna dolezite..a snazim sa dat si na nic zalezat aj ked nie vzdy to vyjde..taktiez mam blog a to je tiez jednym z dovodov 🙂
@scarlett1410 Jasné, jasné 🙂 Mne by viac tá fotka vyhovovala, ak by sme so synom boli otočení k fotografovi.
Fotka je krásna. Farby, svetlo veľmi pekne..a ako kŕčovito syna držíš 😁
krasna fotka ale plna strachu
@bykaterina mne pride taka uvolnena,ze si uzivaju dany moment na peknom mieste.
@alexandra_saska áno v Tom prípade že by ho nedržala tak za ruku. Takto to vyzerá ako keby išla skočiť a ním z toho mosta.
@bykaterina nieee,vobec,len ho bezpecne drzi,ale presne o tom to je,ze kazdy tam vidi nieco ine,no neyreba hned kreslit certa na stenu a hladat stres tam,kde nie je.
@alexandra_saska prečítaj si status autorky. A len blázon by sa nebál
@maryhrib
@bykaterina
@alexandra_saska tak treba trosku zariskovat niekedy nie? 😉
@scarlett1410 ale áno kto neriskuje nech sedí doma za pecou 😂
@bykaterina hehe pravda 😊

Ja by som sa bála o dieťa, ale aj o foťák, že mi ho pán ukradne 😀