icon

Baby natrhla som si usnu dierku ale az tak ze mi cez nu presla nausnica.../taka stredna/...foto v komente..nepytajte sa jak.. 🤔😩😖...az mi je zle...vesala som pradlo,otocila som sa ...a o druhu snurku na ktorej bol zaseknuty stipec...samozrejme som to zaladovala...co mam robit ist na chirurgiu? Zasiju mi to alebo sa to zrastie samo?nausnice potrebujem...mam aj urazovu poistku....pre mudre mamicky....nebolo to kvoli poistke...tie komentare si nechajte pre seba...normalne sa pytam....dakujem....

avatar
seelaus
autor
20. aug 2023
avatar

Toto nevyzerá na šitie ( podľa mňa) ,kúp tie sťahovacie prúžky v lekárni. Myslím že to isté by urobili aj na chirurgii.

20. aug 2023
avatar
seelaus
autor
20. aug 2023
avatar
seelaus
autor

Foto nausnice...

20. aug 2023
avatar
seelaus
autor

@marianeta dakujem zajtra pozriem v lekarni...dufam ze mi to nebude hnisat...

20. aug 2023
avatar

Vyčistí ranu určite ,na šitie myslím že to není stáva sa nielen deťom aj nam sa vedia stať bizarné veci 😉

20. aug 2023
avatar

@seelaus treba pravidelne dezinfikovať ,a zatiaľ by som to prekryla obyčajným rychloobvazom, hlavne na noc.

20. aug 2023
avatar

K tej úrazovej poistke...toto podľa mňa nie je úraz.Ani by som to neskúšala. A áno,ako bolo spomenuté,sťahovacie pásik.Kupis v lekárni aj v DMdrogerii

20. aug 2023
avatar
seelaus
autor

@katarinka289 dakujem za info...

20. aug 2023
avatar

@seelaus kúp tie pásiky. Ale nie zajtra. Hneď.

20. aug 2023
avatar

Ak to nechas len tak zahojiť, uz nikdy sa to nezrastie. Takze bud na chirurgiu na 1.steh, alebo skus tie pásiky. Ta rana musi byt čerstvá, aby to este niekedy zrastlo, ak vobec.
Inak to robia potom na estetických klinikách, ak je to starsia záležitosť.

20. aug 2023
avatar

Ja odporúčam chirurgiu, aby si tam mala peknú jazvu
Zs

20. aug 2023
avatar

@seelaus Prikláňam sa k chirurgii.Podla mňa Ti tam dajú 1 steh.

20. aug 2023
avatar

Nezrastie ti to,daj si to zasit inak tam istane velka dierka,osobna skusenost

20. aug 2023