Baby natrhla som si usnu dierku ale az tak ze mi cez nu presla nausnica.../taka stredna/...foto v komente..nepytajte sa jak.. 🤔😩😖...az mi je zle...vesala som pradlo,otocila som sa ...a o druhu snurku na ktorej bol zaseknuty stipec...samozrejme som to zaladovala...co mam robit ist na chirurgiu? Zasiju mi to alebo sa to zrastie samo?nausnice potrebujem...mam aj urazovu poistku....pre mudre mamicky....nebolo to kvoli poistke...tie komentare si nechajte pre seba...normalne sa pytam....dakujem....

Toto nevyzerá na šitie ( podľa mňa) ,kúp tie sťahovacie prúžky v lekárni. Myslím že to isté by urobili aj na chirurgii.
Foto nausnice...
Vyčistí ranu určite ,na šitie myslím že to není stáva sa nielen deťom aj nam sa vedia stať bizarné veci 😉
K tej úrazovej poistke...toto podľa mňa nie je úraz.Ani by som to neskúšala. A áno,ako bolo spomenuté,sťahovacie pásik.Kupis v lekárni aj v DMdrogerii
@katarinka289 dakujem za info...
Ak to nechas len tak zahojiť, uz nikdy sa to nezrastie. Takze bud na chirurgiu na 1.steh, alebo skus tie pásiky. Ta rana musi byt čerstvá, aby to este niekedy zrastlo, ak vobec.
Inak to robia potom na estetických klinikách, ak je to starsia záležitosť.
Ja odporúčam chirurgiu, aby si tam mala peknú jazvu
Zs
Nezrastie ti to,daj si to zasit inak tam istane velka dierka,osobna skusenost
