icon

Ahojte...momentálne organizujeme u nás v meste pre rodiny zbierku. Pre tých čo nemajú, nemôžu si dovoliť.
Ak by sa našiel niekto kto by vedel pomôcť budem moc vďačná za správu

avatar

Ahoj. U nás v meste - to kde prosím Ťa? Aký typ zbierky, čo je potrebné, osobne? Konkrétne? Financne? Málo informácií.

15. apr 2026
avatar

Ahoj, veľmi málo info si dala. V akom meste, čo zbierate, akým rodinám, kam to je potrebné priniesť a kto to organizuje?

15. apr 2026
avatar

V čom konkrétnom chceš pomôcť? Opýtam sa ťa priamom DARY? Alebo spropagovanie?

15. apr 2026
avatar

Sama si v zapeklitej situacii, ako pises v inom prispevku, tak napis kontkretne, kto, co, kde, ako sa da overit

15. apr 2026
avatar
@mk1111111111

Sama si v zapeklitej situacii, ako pises v inom prispevku, tak napis kontkretne, kto, co, kde, ako sa da overit

@mk1111111111 zapeklitá situácia.... Šlo o to že sme boli v Bojniciach a potrebovali sme spoj

17. apr 2026
avatar

Píšem o info v správe kde pre pošlem informacie

17. apr 2026