Ahojte...momentálne organizujeme u nás v meste pre rodiny zbierku. Pre tých čo nemajú, nemôžu si dovoliť.
Ak by sa našiel niekto kto by vedel pomôcť budem moc vďačná za správu
Ahoj, veľmi málo info si dala. V akom meste, čo zbierate, akým rodinám, kam to je potrebné priniesť a kto to organizuje?
15. apr 2026
V čom konkrétnom chceš pomôcť? Opýtam sa ťa priamom DARY? Alebo spropagovanie?
15. apr 2026
Sama si v zapeklitej situacii, ako pises v inom prispevku, tak napis kontkretne, kto, co, kde, ako sa da overit
15. apr 2026
selka1066
autor@mk1111111111
Sama si v zapeklitej situacii, ako pises v inom prispevku, tak napis kontkretne, kto, co, kde, ako sa da overit
@mk1111111111 zapeklitá situácia.... Šlo o to že sme boli v Bojniciach a potrebovali sme spoj
17. apr 2026
selka1066
autorPíšem o info v správe kde pre pošlem informacie
17. apr 2026
Ahoj. U nás v meste - to kde prosím Ťa? Aký typ zbierky, čo je potrebné, osobne? Konkrétne? Financne? Málo informácií.