Už som videla všeličo, ale bryndza s mäkkým "i" dnes 1.krát
Moja kamoška sa volá Katka Brindzová 🙂
16. aug 2015
@janina1007 možno tiež niekto na matrike neovládal gramatiku 😀 a už to tak zostalo
16. aug 2015
@aknaj to neviem ale oni sú celá rodina s mäkkým i 🙂
16. aug 2015
sense
autor@janina1007 no priezvisko by som este brala ale "brindza" v recepte na bryndzovu natierku?
16. aug 2015
@sense jj jasné že ako výrobok tam má byť ypsilon...
16. aug 2015
všetko je raz prvý raz 😀
16. aug 2015
ja som videla tr, visipat, a bacha lymit :D
takze uz zvladnem vsetko:D:D:D:D:D
21. sep 2015
try ...dopisujem
21. sep 2015
Mne sa zasa ,,paci,, ked sa niekto nieco pita..