velakrat sa tu objavuje ako je kt. maminka nespolahliva, ako nedorazil balicek, atd atd, tak ja chcem takto verejne podakovat jednej super spolahlivej maminke @kofoluska dakujem velmi pekne balicek dorazil a este jedno velke vdaka za ochotu.....
Baby, ake su to, prosim? 🙂
23. dec 2016
Dakujem za doveru a som rada, ze uz je balicek u maminy. Dufam, ze budu tenisky sediet a bude sa Ti v nich dobre cvicit. 🙂