Co je to za myslitela?
magor
Tento sedlak ako sa dostal medzi tych sedlakov nikdy nepochopim.Keby sa zoznamila Tabak s Gluckom podla mna by sa od seba uz nikdy neodlucili.
Andrej ma silnu konkurenciu.
Tento sedlak ako sa dostal medzi tych sedlakov nikdy nepochopim.Keby sa zoznamila Tabak s Gluckom podla mna by sa od seba uz nikdy neodlucili.
@maminkadeticiek jemine, presne 😂 Tabak by si s týmto filozofom tak porozumela. Im dvom by síce nerozumel nikto, ale oni sebe navzájom áno.
Co je to za myslitela?
@katkazatka ak sa nemýlim, to je ten, čo povedal, že nikto nemal väčšie Slovenské národné povstanie ako my 🤣 to by tak bolo, keby bolo SNP najväčšie kdesi v Maďarsku alebo Česku
@katkazatka ak sa nemýlim, to je ten, čo povedal, že nikto nemal väčšie Slovenské národné povstanie ako my 🤣 to by tak bolo, keby bolo SNP najväčšie kdesi v Maďarsku alebo Česku
@nekonecna_katastrofa jeezis, uz viem.😁To je idiot. Ja od 10/2024 nesledujem tv, ani spravy, lebo sa mi robi zle.
Za mňa je dobre toto.
Pripomenulo mi to Hegera v r.2022
On svojou absolutnou tupotou a neskutocnou aroganciou (v KE je známy aj mimo medii) sa proste dokonalo hodi do súčasnej koalície... 😁



on často perlí múdrosti