icon

tak to že aký skvost

avatar

on často perlí múdrosti

7. máj 2026
avatar

Co je to za myslitela?

7. máj 2026
avatar

magor

7. máj 2026
avatar

Tento sedlak ako sa dostal medzi tych sedlakov nikdy nepochopim.Keby sa zoznamila Tabak s Gluckom podla mna by sa od seba uz nikdy neodlucili.

7. máj 2026
avatar

Andrej ma silnu konkurenciu.

7. máj 2026
avatar
@maminkadeticiek

Tento sedlak ako sa dostal medzi tych sedlakov nikdy nepochopim.Keby sa zoznamila Tabak s Gluckom podla mna by sa od seba uz nikdy neodlucili.

@maminkadeticiek jemine, presne 😂 Tabak by si s týmto filozofom tak porozumela. Im dvom by síce nerozumel nikto, ale oni sebe navzájom áno.

7. máj 2026
avatar
@katkazatka

Co je to za myslitela?

@katkazatka ak sa nemýlim, to je ten, čo povedal, že nikto nemal väčšie Slovenské národné povstanie ako my 🤣 to by tak bolo, keby bolo SNP najväčšie kdesi v Maďarsku alebo Česku

7. máj 2026
avatar
@nekonecna_katastrofa

@katkazatka ak sa nemýlim, to je ten, čo povedal, že nikto nemal väčšie Slovenské národné povstanie ako my 🤣 to by tak bolo, keby bolo SNP najväčšie kdesi v Maďarsku alebo Česku

@nekonecna_katastrofa jeezis, uz viem.😁To je idiot. Ja od 10/2024 nesledujem tv, ani spravy, lebo sa mi robi zle.

7. máj 2026
avatar

Za mňa je dobre toto.

7. máj 2026
avatar

Pripomenulo mi to Hegera v r.2022

7. máj 2026
avatar
@pieces

Pripomenulo mi to Hegera v r.2022

@pieces to fakt povedal?

8. máj 2026
avatar

On svojou absolutnou tupotou a neskutocnou aroganciou (v KE je známy aj mimo medii) sa proste dokonalo hodi do súčasnej koalície... 😁

8. máj 2026
avatar
@pieces

Pripomenulo mi to Hegera v r.2022

@pieces áno, platili sme rovnakú cenu celý rok. Bol vtedy enormný nárast cien energií. Vládnymi opatreniami sa ich podarilo znížiť, zastabilizovat rovnaku cenu na celý rok. Ale cena bola v porovnaní s predchádzajúcim rokom vyššia.

8. máj 2026