U nás zásadne odchádza posledný chlap. My už oblečení, obutí, všetko nachystané a stojíme už pri dverách, on ešte behá v trenkách. A keď konečne prídeme k autu, spomenie si, že ešte mu treba na wc. Aj môj oco je taký. Na mňa ani na mamu sa nikdy nemuselo čakať.
24. sep 2022
Ja tiež odchádzam z bytu posledna 😁 Lebo kontrolujem svetlo,plyn atď... Vezmem čo treba a tak
24. sep 2022
❤ presne ako u nás 😊
24. sep 2022
Aj u nás je to tak. Všetko vziať,nachystať a ostatní nervózne čakajú a frflú. Raz som nerobila nič aby nečakali a už som počúvala že kde majú toto,tamto atď. Tak pochopili
24. sep 2022
Presne ako u nas, kym vsetci sedia v aute, ja este beham po dome. Dokonca ani moj muz nechape, co mi to tak trva....
24. sep 2022

Čisto ako u nás