Ja by som dala program vlna alebo hodvab/zaclony a znizila by som otacky na zmychanie ak sa da.
17. okt 2016
ja by som dala bud ten program 4 - syntetika pri 30stup. alebo program 13 sport light
17. okt 2016
silvia62256
autorTaaak vlna ide znizit otacky na 400 a teplota na 30...skusim?? 😄
17. okt 2016
Ja periem poťahy zo sedačiek na klasickom programe ako bežné tmavé prádlo a na 50 stupňoch.Sedačky máme Römerky.Nič sa im nestalo aj farby držia.teda zatiaľ😉 boli prané asi 4x
17. okt 2016
@silvia62256 ja periem na 40st potahy, nic sa mu nestane, tie otacky znizit preto, aby sa to moc nepokrkvalo a program vlna je super, lebo sa to ani vela netoci, len sa to vala v tej vode 😉
17. okt 2016
ja potah zo sedacky periem na 30 stupnov, kratky program (cca hodinu) a otacky nechavam 1400
17. okt 2016

ja by som dala 9