Baby cely den ma boli brucho mam zastavene vetry co si mozem dat aby som ich mala.Buscopan ani espumisan vobec nezabral.Aj mätovy caj som si dala a nic.Sa bojim aby som nemala popletene creva ☹Mam zlcnikovy kamen aj ci to stym nesuvisi.Ci sa kamen nezablokoval medzi creva. Prosim poradte co by este pomohlo.dakujem
Teply kúpeľ a borovkovy kompót
20 drepov.. Poriadnych. Masáž brucha v smere hodinových ručičiek..
Ja si pomasirujem brucho, prípadne spravím pár drepov len aby sa čreva pohli.
Ak máš sušené slivky daj si alebo slivkovu vodu myslím kompót🥤
Mne pomôže ak si urobím rascovy čaj, ľahnem si nabok a pritiahnem nohy k telu..
Ľavý bok a joginkska poloha dieťaťa.👌
Nospa to máš na hladké svalstvo...ak to je žlčníkova kolika Algifen kvapky,na vetry klasika rasca uvariť caj
Prášok espumisan je lepší. A keď treba dám 2
Alebo ak mas rascu celu tak par kuskov rozhryzť
Fenikel ,feniklovy čaj
Meteospasmyl je na recept, ale je v nom 7krat viac účinnej latky ako v espumisane a aj ucinna latka na kŕče. Mňa už veľa krát zachránil, ale pozor len pre dospelých. 🙂
Treba drepovat. Brucho trochu ponatierat , pomasirovat. Možno dať ptobiotikum.
chod spat. ked spis, tvoje telo sa uvolni a vyprdkas sa. rano bude dobre 😉