Dobry vecer maminy ako to znasali vase 10.rocne deti ked boli v nemocnici.Lebo ten moj to strasne zle znasa,stale len place ze chce ist domou ☹ Ked bol mali tak som tam snim bola ale teraz tam je zial uz sam ☹
Na izbe je sam ci s inymi detmi? Mal by to zvladnut. 10 rocni chodia sami aj do taborov na 2 tyzdne, je uz velky rozumny...
Preco je tam sam??
Ked som mala 10, bola som v nemocnici 2 mesiace. Prve dni som plakala ze chcem ist prec, posledne dni som plakala ze nechcem ist prec😅 - zvykla som si, poznala vsetky deti a v ramci moznosti sme sa hrali. Pokial je na oddeleni s inymi detmi a nie je na samotke, tak si urcite zvykne.
Zazili sme si to, dcera bola tiez s crevnou chripkou. Prvy den ako tak zvladla, boli tam veseli doktori, ale dalsie dva dni uz plakala ☹
Nema pri sebe mobil, nech vam zavola, nech hra hry, aby mu cas rychlejsie presiel?
10rocny je už veľký, chápem že mu je smutno, ale môžte telefonovať častejšie. Záleží aj ako dlho tam bude, ale týždeň by mal zvládnuť
Môj bol s crevnou 5dni. Vydržal, vedel ze to musí zvládnuť, keďže muž bol odcestovaný a ja doma s 5rocnym. Ja som to znášala horšie ako on, keďže to dieťa citlivejšie.