Dobry vecer maminy chcem sa spytat ze ake mate skusenosti s objednavkou z About you a z adidas.com.Dosiel vam stych stranok v poriadku tovar a ci ste nemali nejake problemy.Bo chceme si stych stranok prvy krat objednat.Poprosim nejake recenzie.dakujem
About sme objednavali a v pohode.Dokonca botasky dosli v dvoch krabiciach
Obe stránky uplna pohoda...a vrátenie peňazí rýchle keď sme vracali balik
About, reklamovala som kabelku, asi do tyzdna mi vratili peniaze. A maju dorucenie, vratenie, reklamaciu zadarmo. Na kabelku som stastie nemala ale ako obchod -super
Aboutyou paráda úplne vo všetkom urcite odporúčam👍🙂
Adidas uplne v pohode tiez.
Obe v pohode
Aboutyou hej. Adidas mi teraz naposledy neprišiel musela som ho naháňať lebo tam nebolo uvedené číslo. Ale ešte v januári ci kedy som objednávala naposledy to bolo ok. Tam je to najhoršie že musíš vopred zaplatiť
Aboutyou vzdy všetko top.