icon

Maminy davate uz detom teple boty ci este tenisky?

avatar

Záleží koľko je stupňov a na ako dlho sme mimo dom..
Ale dávam take jemne zateplene kotnikove. Je tu 11 stupňov.. 😊 Včera bolo 20 mal platenky

11. okt 2020
avatar

Aj ja uz dam clenkove

11. okt 2020
avatar

Clenkove uz davam asi 2 tyzdne, rano u nas byva chladno a doobeda ked su zo skolky vonku nebyva este tak teplo, poobede ked sme boli vcera mali tenisky, dnes uz nie uz je zima

11. okt 2020
avatar

Jedine gumaky, najlepsia obuv pre deti 😂

11. okt 2020
avatar

Včera 20 stupňov a drobec mal vonku plátenky, dnes 11 a zateplené tenisky. A aj tak mal ľadové nožičky, poobede mu do nich dám aj termoponožky 🤦🏻‍♀️

11. okt 2020
avatar

Doteraz mal klasické botasky, ale zajtra už dám členkové. Má byť len 5 stupňov celý deň.

11. okt 2020
avatar

Členkové zateplené a aj gumáky zateplené, bývame v okr.Martin, v dedine pri lese, takže je už chladno

11. okt 2020
avatar

Prechodné

11. okt 2020
avatar

Doteraz mali botasky, ak bude ráno menej ako 4-5 stupňov, tak dám teplejšie boty.

11. okt 2020
avatar

Ráno, keď odchádza do škôlky, bývajú cca 4 stupne, tak má kožušinkou zateplené vysoké tenisky.

11. okt 2020
avatar

Má už jesenné topánky .decatlon

11. okt 2020
avatar

Botasky teplejšie ani nemám zatiaľ kúpené,pred týždňom som prešla obchody a nikde nič schopné

11. okt 2020