icon

Maminy tie co mate z tchiba pre deti thermo veci do dazda ste snimi spokojne s kvalitou?

avatar

Gumaky neviem ale tie veci kupujem uz treti rok. Zamna spokojnost fakt nepremoknu

30. aug 2020
avatar

U nas gumaky neznicitelne

30. aug 2020
avatar

Tchibo má kvalitné veci

30. aug 2020
avatar

Áno, máme aj gumáky aj bundy aj nohavice. Za mňa oveľa väčšia spokojnosť ako s nap Lidlom.

30. aug 2020
avatar

@katka2602 a sedia velkostne ci treba kupit o cislo mensie?

30. aug 2020
avatar

Maly ma bundu a je dobra, 86/92 je mu ale dost velka skor to je o cislo vacsie

30. aug 2020
avatar

@mima1 len mali bude mat 4 roky objednali sme 110/116 len sa bojim ze mu to bude velke :( Myslite ze by mi to na predajni vymenili za mensie?

30. aug 2020
avatar

Neviem veru. Ja si davam posielat na predajnu vzdy viac velkosti a vezmem len co je dobre nijdy nemali problem

30. aug 2020
avatar

@silvuskova skôr väčšie, malý má napr gumáky 23 a teda ešte má dosť rezervu a pritom nosí 23, dcéra na bundu 122/128 nosí 122 a bunda je jej ešte dlhá, gumáky má 28/29 a sú jej presne s pritom nosí už topánky 30/31.

30. aug 2020
avatar

@mima1 aku velkost mate?

30. aug 2020
avatar

Pozriem rano teraz naozaj netusim 🤷🏼‍♀️

30. aug 2020
avatar

gumáky z Tchiba úplná topka!!

30. aug 2020