U nas gumaky neznicitelne
Tchibo má kvalitné veci
Áno, máme aj gumáky aj bundy aj nohavice. Za mňa oveľa väčšia spokojnosť ako s nap Lidlom.
@katka2602 a sedia velkostne ci treba kupit o cislo mensie?
Maly ma bundu a je dobra, 86/92 je mu ale dost velka skor to je o cislo vacsie
@mima1 len mali bude mat 4 roky objednali sme 110/116 len sa bojim ze mu to bude velke :( Myslite ze by mi to na predajni vymenili za mensie?
Neviem veru. Ja si davam posielat na predajnu vzdy viac velkosti a vezmem len co je dobre nijdy nemali problem
@silvuskova skôr väčšie, malý má napr gumáky 23 a teda ešte má dosť rezervu a pritom nosí 23, dcéra na bundu 122/128 nosí 122 a bunda je jej ešte dlhá, gumáky má 28/29 a sú jej presne s pritom nosí už topánky 30/31.
@mima1 aku velkost mate?
Pozriem rano teraz naozaj netusim 🤷🏼♀️
gumáky z Tchiba úplná topka!!



Gumaky neviem ale tie veci kupujem uz treti rok. Zamna spokojnost fakt nepremoknu