Ahojte. Nemala niektorá z vás v tehotenstve problém s nártom? Mňa už niekoľko dní veľmi bolí a niekedy až páli. Občas sa na nohu vôbec nedá stúpiť. Bola som na cievnom vyšetrení, tam bolo všetko v poriadku. Ortopéd povedal, že je to zápal, ale vyšetril mi len členok, nárt vôbec neriešil, pritom bolesť mám práve tam. Mali ste niektorá niečo podobné? Zistili vám, z čoho to bolo a čo vám pomohlo?
Ja len ze waaau 🤩 tesi ma tato sprava. Tesim sa s vami 🤩🙏🏻
Hmmm a ja len ze... mamina ma obcasne "dnu". Dna-teda ona to ma zapalene. Ty nemas? Zacervenane? Opuchnute?
Ju vtedy boli hlavne palec na nohe. Ze kazde stupnutie na nohu je boj. Najhorsie je obut topanku.
Dnes o 21:18
Existuje stresfractura,teda zlomenina bez urazu,je to z preťazenia. Chod zajtra na traum.amb.prip. na chir. A opytaj sa na tuto moznost.priznaky som mala ako popisuješ.