Ked peciete kuracie klbiky na kolki a ako dlho ich piecť prosím? Neni som moc mäsová jem to máličko ďakujem
A klbiky su stehna ci co? 😀
6. máj 2026
záleží od rúry, nie? na "grile" ichg pečiem max 45min
6. máj 2026
Klbiky su spoje kosti s chrupavkou
Podľa mna sa nemusia piecť vobec ;)
6. máj 2026
Kĺbiky by mala byť časť krídelok (aspoň v našej školskej jedálni to tak bolo - tá časť čo pripomína pidistehienko, keď z nej odstránia letky). Ale netuším, ako dlho pečiem krídla - pozriem a vidím, takže v tomto nepomôžem...
6. máj 2026
Moja mama volá kĺbiky tie horné stehná, inak mi je to slovo strašne odporné 😀
A pečiem fakt od oka, ja zvyknem na 200-220 stupňov a zakryté, kožou dole. Keď je mäso mäkké, otočím, okorením, polejem výpekom a dopečiem do chrumkava.
6. máj 2026
Mäsko na paličke - dolné kuracie stehná
6. máj 2026
Ja pečiem na 180, najskôr prikryté, potom odokryjem. Spolu sa to pečie cca hodinu.