Co robit ak sa mi zrazi plnka na kolac? Vyhodit alebo co.....?Všetko mam jednej teploty...😕
Podla toho z coho je. Skys rozmixovat.
aka je? čo je v tom?
Zohriať do mikrovlnky a potom vyšĺahať
Trosku odobrat a nahriat v mikrovlnke , potom pridat spat a preslahat, a ked bude riedka dat zachladit
Ak maslova, tak zobrat kusok masla a premixovat
Nad parou vymiesat
Ak je maslova, tak bud hodiť do mikrovlnky... Ja dávam tak na 7 sekúnd, potom premixujem a takto opakujem až kým nie je hladká. Môžeš napr aj nad vodnou parou.
pri niektorych plnkach pomaha tycovy mixer, rozrazi hrudky a bude hladky krem 😉
Rozpustiť maslo a primiešať 5 lyžíc toho teplého masla do plnky
Do mikrovlnky s potom dobre vyšľahať na najvyššom stupni a zopakovať aj 3x
ja davam obcas pomlete orechy, mne to vzdy zabralo. no zalezi aj aka plnka.
Ak je maslova, nahriat a potom vyslahat mixerom. Alebo vymiesat trosku masla a po troške pridavat zrazenu plnku. Pripadne pridat trošku orechov mletych
Uz nist druhu