icon

Co robit ak sa mi zrazi plnka na kolac? Vyhodit alebo co.....?Všetko mam jednej teploty...😕

avatar

Uz nist druhu

23. apr 2017
avatar

Podla toho z coho je. Skys rozmixovat.

23. apr 2017
avatar

aka je? čo je v tom?

23. apr 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Zohriať do mikrovlnky a potom vyšĺahať

23. apr 2017
avatar

Trosku odobrat a nahriat v mikrovlnke , potom pridat spat a preslahat, a ked bude riedka dat zachladit

23. apr 2017
avatar

Ak maslova, tak zobrat kusok masla a premixovat

23. apr 2017
avatar

Nad parou vymiesat

23. apr 2017
avatar

Ak je maslova, tak bud hodiť do mikrovlnky... Ja dávam tak na 7 sekúnd, potom premixujem a takto opakujem až kým nie je hladká. Môžeš napr aj nad vodnou parou.

23. apr 2017
avatar

pri niektorych plnkach pomaha tycovy mixer, rozrazi hrudky a bude hladky krem 😉

23. apr 2017
avatar

Rozpustiť maslo a primiešať 5 lyžíc toho teplého masla do plnky

23. apr 2017
avatar

Do mikrovlnky s potom dobre vyšľahať na najvyššom stupni a zopakovať aj 3x

23. apr 2017
avatar

ja davam obcas pomlete orechy, mne to vzdy zabralo. no zalezi aj aka plnka.

23. apr 2017
avatar

Ak je maslova, nahriat a potom vyslahat mixerom. Alebo vymiesat trosku masla a po troške pridavat zrazenu plnku. Pripadne pridat trošku orechov mletych

23. apr 2017