Poistiť alebo nepoistiť pred dovolenkou autom . ...?ak áno tak ake poistenie je výhodne?
Neviem na aké poistenie sa pýtaš. Cestovné, životné, vozidla? Ale je jedno na com pôjdete, hlavne vždy sa treba poistiť.
určite áno, porovnám si ponuky poisťovní a cez net aj zazmluvním/zaplatím.
www.superpoistenie.sk vyberaj
Mas kreditnu kartu? Ine poistenie?
Zisti si, co vsetko uz mas poistene napriklad cez tu kreditnu kartu a potom sa rozhodni.
Ja som kedysi pred sto rokmi chodila do Unionu sa poistit. Teraz nemam prehlad.
Urcite ano
My sme vlani išli do grécka a poistili sme aj seba aj auto.pre istotu človek nikdy nevie...a v zahraničí sú to iné pálky
Ja som sa poistit toto leto cez generali. Pre 3 osoby to vyslo cca 22 eur. Auto som nepoistila
mña vyslo poistenie mimo EU na 2 tyzdne cca 100 eur na osobu, a spoluucast 150eur, to mate na Sk poriadne lacne, budte radi
samozrejme, bez toho by sme nikdy necestovali.....netfinancie.sk