Ahojte sos,kamoška ide teraz do Poľska na trhy a volala čo mi má doviesť, čo sa tam oplatí? Nikdy som tam nebola, ďakujem krásne.🌹
@lune dobry, nepasterizovany, so salmonelou 🙂
Krowka popularna 🤪
neviem si predstavit, co doniest z Polska, Krowky jedine. vsetko uz je aj u nas.
@stanislavao Ja tam kupujem zasadne v obchode a tie ich syry 🧡 zbožňujem...
Nič sa neoplatí.. ceny ako u nás a kvalits bleee...max krivky...
No my sme tam boli prvyx min rok, lebo som si nacitala ze skvele trhy, no za mna cista mileticka (trh v ba). Akoze take sklamanie, nvm co tam ti ludia kupuju, kupili sme si aspon ostiepok a nite a des.
Nič sa neoplatí, rovnaké ceny dokonca u nás lacnejsie, navyše stravu by som si tam nekupovala fajna vyhriata celý deň na slnku, ak tak klasika krovky to je všetko
Oštiepok🙂))