#vystrihajsaslovensko #idemdotoho
konečne som sa ich zbavilaaa <3
tak toto som aj ja absolvovla asi v 20-tke a nelutujem...vlasy sice po zadok, ale dost redli a zas mam hrivu uz roky hustu 🙂 Moje vlasy su hrube a prva trvala po ostrihani mi vydrzala az 9 mesiacov 🙂
14. okt 2016
Aj ja sa chystám, ešte mi chýba pár centimetrov
14. okt 2016
Jaaj, krasna si... a niekto sa potesi nadhernym vlasom.
14. okt 2016
Super Sisaaaa 👍😊😊😊😊 svedci ti to
14. okt 2016
Ja mám ešte krátke,chýba mi ešte 10, ale už teraz viem že do toho pôjdem....
14. okt 2016

Na toto sa aj ja brutálne tesim .Aku budem mať ľahku hlavu 😀😀