icon
52 / 260
avatar

krásny, taky by som chcela, ale manzelovi sa strasne nepacia :(

23. sep 2011
avatar

teda take sa ani mne nepacia...

25. sep 2011
avatar

jehooo nadherny,neni nad tieto "staromodne" kočiariky.kde sa da taky zakupit?krasa!!!

26. sep 2011
avatar
sissi33
autor

odpisem v ip

26. sep 2011
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Jaaaj, moja srdcovka, mam ju doma v klasuckej modro bielej farbe a nedam dopustit :D Priamo z talianska, rucna praca vonavy kociarkik, proste ho milujeeem

7. okt 2011
avatar

Jaaaj suprový kočík...my sme mali v modrom 🙂

7. okt 2011
avatar

Naaadherna stara skola. Tieto kociare maju dusu, styl a eleganciu. Fantasticke!

23. dec 2011