
52 / 260
teda take sa ani mne nepacia...
25. sep 2011
jehooo nadherny,neni nad tieto "staromodne" kočiariky.kde sa da taky zakupit?krasa!!!
26. sep 2011
sissi33
autorodpisem v ip
26. sep 2011
Jaaaj, moja srdcovka, mam ju doma v klasuckej modro bielej farbe a nedam dopustit :D Priamo z talianska, rucna praca vonavy kociarkik, proste ho milujeeem
7. okt 2011
Jaaaj suprový kočík...my sme mali v modrom 🙂
7. okt 2011
Naaadherna stara skola. Tieto kociare maju dusu, styl a eleganciu. Fantasticke!
23. dec 2011
krásny, taky by som chcela, ale manzelovi sa strasne nepacia :(