icon
21 / 260
avatar

Krasny kociarik 🙂

24. sep 2011
avatar

jeeeeeeej to je krasne :D

24. sep 2011
avatar

nema chybu

26. sep 2011
avatar
30. sep 2011
avatar

haaaa superrr 😀 podobny mame doma na povale 😀

1. okt 2011
avatar

kočíky našej mladosti

1. okt 2011
avatar

Tento isty,len v modrobielej farbe mam doma.Je krasny,no hoci ma 14 rokov,nepredala by som ha za nic na svete.Ma len jednu velku chybu.Velmi zle sa vozi.Je strasne makky a babo v nom nadskakuje.Je asi pre zahranicne cesty.Tak ho mam na balkon a kazdeho zaujme.Jana

8. okt 2011
avatar

Santov kočík 😀

9. okt 2011
avatar

Prekrásny,kamoška má takúto podobnú Inglesinu 😵

22. okt 2011
avatar

Very funny.... 🙂

5. dec 2011
avatar

@janawi jáááj,tak Ti závidím 🙂

12. jún 2012
avatar

som teraz skoro umrela...tak takyyyyto scem 😀

10. aug 2012