
21 / 260
jeeeeeeej to je krasne :D
24. sep 2011
nema chybu
26. sep 2011
wauuu
30. sep 2011
haaaa superrr 😀 podobny mame doma na povale 😀
1. okt 2011
kočíky našej mladosti
1. okt 2011
Tento isty,len v modrobielej farbe mam doma.Je krasny,no hoci ma 14 rokov,nepredala by som ha za nic na svete.Ma len jednu velku chybu.Velmi zle sa vozi.Je strasne makky a babo v nom nadskakuje.Je asi pre zahranicne cesty.Tak ho mam na balkon a kazdeho zaujme.Jana
8. okt 2011
Santov kočík 😀
9. okt 2011
Prekrásny,kamoška má takúto podobnú Inglesinu 😵
22. okt 2011
Very funny.... 🙂
5. dec 2011
som teraz skoro umrela...tak takyyyyto scem 😀
10. aug 2012
Krasny kociarik 🙂