
33 / 260
swarovski
pekny a zaujmavy ako hviezdy
23. dec 2011
Nooo, dala by som si povedať.... 🙂
27. dec 2011
..perfektny...
25. máj 2012
wauu,nadherny..ako hviezdy
9. jún 2012
nadheny,ak sa smiem spytat kde ste ho nasli?
14. jún 2012
sissi33
autor@kminik1981 nahodou vo vyhladavaci 🙂
14. jún 2012
A neviete nahodou ako sa vola?
14. jún 2012
sissi33
autor@kminik1981 netusim
14. jún 2012
tento chceeeem 🙂
22. okt 2012
ako hviezdna obloha🙂 a inak skvely kociar