icon
7 / 86
Rodina Nessových
avatar

Angus a Alžbetka, nie? Či to bolo niekde inde? Ale sú to príšerky z Lochneského jazera...?

6. aug 2012
avatar
sissi33
autor

@lulana79 ano 🙂

6. aug 2012
avatar

...aj moj boze to bola moja oblubena rozpravka...

6. aug 2012
avatar

hej vazeni a mili,uz z jazera vychaaadzajuu prave prisli priamo k vaaam... hihi

6. aug 2012
avatar

toto som milovala

9. aug 2012
avatar

túto som žrala

10. aug 2012
avatar

Boooze tak na tuto rozpravku som uz aj zabudla🙂

11. aug 2012