icon
4 / 85
avatar

Môj najoblubenejsi...od malicka ho mam 🙂

29. júl 2012
avatar

Aj ja mám taký doma u rodičov, od malička čo sa pamatám 🙂

29. júl 2012
avatar

ja ho mám v izbe ešte teraz 🙂

30. júl 2012
avatar

a veru aj u nasich visi...a urcite uz viac ako 40 rokov

5. aug 2012
avatar

ja som svoj dala nedávno dole lebo ten anjel bol už taký vyblednutý že bol ako duch 🙂 ale tiež som mala takýto

25. aug 2012
avatar

jeeej tento si pamätám z detstva starká ho mala v kuchyni nad divanom 🙂

19. sep 2012
avatar

Pripomina mi moje detstvo,a moju uzastnu starku,ktoru som neskutocne lubila a aj lubim,ktora sa na nas pozera z nebicka...

1. nov 2012