icon

Ktora Zoologicka sa vam najviac paci?

avatar

V Prahe

8. máj 2016
avatar

lešná - zlín 🙂

8. máj 2016
avatar

Lesna-zlin

8. máj 2016
avatar

Bojnická,hoci už ju poznáme z pamäti a hned za ňou Zlin..to je top.😉

8. máj 2016
avatar

v spišskej novej vsi 🙂 hoci maličká ale mne najviac učarovala 🙂

8. máj 2016
avatar

Lesna

8. máj 2016
avatar

Nyiregyhaza v Maďarsku

8. máj 2016
avatar

Budapest a nyiregyhaza, tie nase slovenske su nanic

8. máj 2016
avatar

Zlín , Bojnice ale malej najviac kontakt ZOO asi vieš prečo 😊 pohladkať si zvieratká to je pre deti riadny zážitok nie len pozerať ,,,

8. máj 2016
avatar

Praha, Plzen, Zlin, Bojnice

8. máj 2016
avatar

ZOO Zurich

8. máj 2016
avatar

Zlin,Praha, dvur kralove, bojnice

8. máj 2016
avatar

Frankfurt and mohanom, ale aj Bojnice. A najradsej mame kontaktne zoo ake su v nemecku.

8. máj 2016
avatar

NRSR bez, ohľadu na politickú príslušnosť (len deti by nachapali)

8. máj 2016
avatar

My sme boli v Zlíne,nachodis sa ako kôň,prostredie nadherne,zvierat tiez dosť ale to aby si chodila cely deň

8. máj 2016
avatar

Mne sa paci viedenská

8. máj 2016
avatar

Tu v okolí Zlín určite

8. máj 2016
avatar

Budapest, Zlín

8. máj 2016