slavkami
autor26. okt 2016
uz som ho chcela urobit, ale nemam bio vajcia. Kurnik sopa 🙂
26. okt 2016
slavkami
autorJa som náhodou mala 😃😃😃
26. okt 2016
ogurt nemusi byt bio?
@stanulienkat 😀😅😅😅
26. okt 2016
slavkami
autor26. okt 2016
slavkami
autorMňa to bio tam vôbec netrápilo vyzeral dobre tak som ho spravila. Chutí dobre aj bez bio potravín 😋
26. okt 2016
@slavkami ale vyzera uzasne
26. okt 2016
Aj ja ju robievam. Vsetci sa idu zadrhnut za nou okrem nasich deti🤔
26. okt 2016
aj ja ju tusim urobim
26. okt 2016
Ja som akurát dopiekla, robím casto, vždy zmizne 😃 Do plnky dávam aj nebio bielu coko, a je to jedna báseň 😊
26. okt 2016



recept by sa nasiel? vyzera super🙂