icon

Moja výborná pečená tortička maková bez múky a cukru 😋😋😋😋

avatar

recept by sa nasiel? vyzera super🙂

26. okt 2016
avatar
26. okt 2016
avatar

uz som ho chcela urobit, ale nemam bio vajcia. Kurnik sopa 🙂

26. okt 2016
avatar

Ja som náhodou mala 😃😃😃

26. okt 2016
avatar

ogurt nemusi byt bio?
@stanulienkat 😀😅😅😅

26. okt 2016
avatar
26. okt 2016
avatar

Mňa to bio tam vôbec netrápilo vyzeral dobre tak som ho spravila. Chutí dobre aj bez bio potravín 😋

26. okt 2016
avatar

@slavkami ale vyzera uzasne

26. okt 2016
avatar

Aj ja ju robievam. Vsetci sa idu zadrhnut za nou okrem nasich deti🤔

26. okt 2016
avatar

aj ja ju tusim urobim

26. okt 2016
avatar

Ja som akurát dopiekla, robím casto, vždy zmizne 😃 Do plnky dávam aj nebio bielu coko, a je to jedna báseň 😊

26. okt 2016