🌅💦💧🏊🤽Domaša Domaša 🌅💦💧 dievčatá, niekto tohtoročnú skúsenosť s pieskovou ,,časťou,,? Ďakujem ❤️
Vcera sme boli na valkove. Par ludi sa kupalo.
1. júl 2019
tisava je uz normálne otvorena
1. júl 2019
my sme boli asi pred dvoma tyzdnami a kopec ludi sa kupalo 🙂
1. júl 2019
neviem ci je to aktualne ale asi tyzden dozadu som citala, ze domasa caka na povolenie ci bude kupanie vobec mozne