Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
slavuska237
Dnes o 11:06
:yellow_heart::maple_leaf::fallen_leaf::sunny:
Ďakujem ti Pane,
za moje dlane.
Že ich môžem spínať
a ďakovať za NE.
:man::woman::girl::boy::blond_haired_person:
Zobraz celú správu
slavuska237
5. okt 2019
:wave:Ahoj dievčatá. Je tu nejaká podobne strelena :person_facepalming:žena kt. pozerala na MTV teen mom2? Bolo to dávno , mali sme o2tv . Ležím dnes v posteli a už nemám čo pozerať :joy::joy::joy::joy: neviem to nikde nájsť k pozeraniu. Nejaký tip náhodou?
Ps: skolila ma choroba , upratujem , varím pečiem len aby som nemusela ľahnúť a moj muž zarve: pusti si tie matky a choď do postele. A ja že MK? A on nie tie čo si minule pozerala a robila mi psychologickú prednášku. Minule rozumej 3 roky dozadu :v::v::v:
Zobraz celú správu
slavuska237
3. sep 2019
Vek je len číslo. Čísla patria do matematiky. No a ja matematiku neznášam! :smile:
Zobraz celú správu
slavuska237
2. sep 2019
Tak , škôlku sme zvládli dávaj do reálneho života :kissing_closed_eyes::potato::fries::sweet_potato:
Zobraz celú správu
slavuska237
24. aug 2019
Tvoj život meria len 365 dní a ja ťa milujem už večnosť. A ešte jednú ťa budem milovať!
:hearts:️³
Zobraz celú správu
slavuska237
19. aug 2019
Niet nad tieto tri dary :oncoming_automobile::red_car::blue_car::rotating_light::fuelpump::race_car:
Zobraz celú správu
slavuska237
14. aug 2019
:footprints:Dievčatá prosím o skúsenosť. :sandal::mans_shoe::athletic_shoe:
Jurko nám začal chodiť po špičkách z ničoho nič. Nechodili sme s ním za ruky , nebol v chodakoch a nepamätám si žiaden iný priamy dôvod, ktorý by to mohol spôsobiť. Chcem sa opýtať či by mu do škôlky mohli pomôcť napr. papučky z protetiky alebo ortopedické či ako to nazvať. Či ich odporúčate pre dieťa čo chodí na špičkách alebo to nijak nezaváži... mne sa totiž zdali dosť ťažké, nemotorné. Skôr som preferovala barefoot ale to sa mu ešte ,, lepšie,, špičkuje. :joy: Či ho dať na balet? :man_dancing:alebo radšej do cirkusu,:clown::person_juggling::circus_tent:
Zobraz celú správu
slavuska237
13. aug 2019
:wave:Ahoj dievčatá:woman:chcem sa ,,módne,, poradiť .
V nedeľu mám b-party . :birthday::balloon::gift:Riadne obed, interiérová grilovačka ,rodina, priatelia. Oslavuje aj drobula:princess: rok a veľký pán 5:blond_haired_person:.
Vysnívala som si tento overal kt. nestál málo na to, že nie som dáka módna deva. :dancer::dress:Problém je, že má byť chladno. Celkovo škaredé počasie.:cloud::partly_sunny::umbrella::thunder_cloud_rain:️ Neriešim, že mi bude zima lebo budeme 90%dnu ale či to nebude nevhodné. A druhá vec, je to väčšie číslo ako nosím. Uvažujem či ho v páse zúžiť alebo zbytočne. Snažila som sa odfotiť ako by to bolo zúžene (posledná foto)ale na foto to nie je dobré vidieť v reále mi to opne pekne pás. Nevyzerám ako v pyžame? :person_shrugging::person_facepalming::sweat_smile::joy:
Zobraz celú správu
slavuska237
11. aug 2019
Dnes sa nám stala taká mega vec. Boli sme na Domaši. Kojila som akurát na brehu zrazu ma neter zavolala ,že ujo Daniel nevidí. Nerozumela som poriadne čo hovorí.Najprv jeden stres , že čo sa mu stalo. Potom druhý, že kde je najstarší ktorý bol s ním. Keď som ako z ,,bejvoču,, vletela do vody pochopila som, že nevidí lebo nemá okuliare. Našla som staršieho dala do bezpečia a hľadáme. Muž nosí 5ky. Videl akurat tak makový. Už mi šlo v hlave ako zas nadáva, že som ho tam dotiahla, že zas som rozbitá z celého dňa a ešte aj šoférovať budem a nehovorím o peniazoch ktoré budú okuliare stať. Modlila som sa, aby sme ich našli i keď som ani za mak neverila,že je to možné. Na muža skočil prostredný , chcel sa blázniť a zhodil ich. Snažili sme sa ich nájsť ale márne. Voda Kalná, prudy silné , vyzerali sme ako keby sme husy naháňalivo vode .. hovorím mu ,že sa musím vrátiť k malej a strážiť chlapcov lebo on aj tak nevidí. Zrazu vidím ako sa baví s dievčatkom kt.mu podáva okuliare. Akože nechapačka. Šťastný ako blcha jej vraví, že či niečo nechce ,že jej pôjde kúpiť nanuk alebo čo. Viete čo mu povedala ? Že nechce nič, že ona rada pomáha. Ak tu má to dievčatko mamku, tak jej blahoželám! Dobre ste si vychovali dcéru! (PS:Mala okolo 10rokov, hnedé vlasy , pekné opálenie, kupacie okuliare a plavky celé s vzorom na štýl galaxie alebo niečo proste také do cyklámenovej)
Je mi jasné ,že je aj správne, že s ním nešla a že nič nechcela od cudzieho chlapa. Ale nám sa tým stratila. Chceli sme jej dať na ten nanuk aspoň nejaké drobné .
Bolo mi smiešno keď mi hovoril muž, ja som sa na ňu najprv hneval. A ja, že prečo. Tak nikto si ho nevšímal, že je bezradný a nevidí si ani na dieťa a teda ani nepomáhal. Ale ona sa okolo neho stále obsmietala. Keďže nevidí takmer nič nevedel ,že hľadala s nim.
Takže ešte raz ďakujeme :heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
slavuska237
30. júl 2019
Zubadlá sa tešia, že majú brata v tábore :person_facepalming::grinning::joy:
Zobraz celú správu
slavuska237
23. júl 2019
Keby som bola, princezná Arabela :princess: :heart:
Zobraz celú správu
slavuska237
7. júl 2019 Čítané 113x
Čítaj celý článok
slavuska237
2. júl 2019
Mame tu leto.. :white_sun_cloud::sunny::sunrise_over_mountains:je tu na betooon... :person_biking::bike::person_mountain_biking: leto je fajn!! :heart:
Zobraz celú správu
slavuska237
1. júl 2019
:sunrise::sweat_drops::droplet::person_swimming::person_playing_water_polo:Domaša Domaša :sunrise::sweat_drops::droplet: dievčatá, niekto tohtoročnú skúsenosť s pieskovou ,,časťou,,? Ďakujem :heart:
Zobraz celú správu
slavuska237
29. jún 2019
Téma plavky :bikini:Ženy, zohľadňujete pri ich kúpe to, že ste matky? V mojom prípade troch detí? Včera som si kúpila plavky, po sto rokoch. Tie moje predpotopne sa rozpadli. Kupovala som ich ked som este deti nemala :person_facepalming::joy: prišla som s nimi domov no ale dumem, že či sú pre mňa vhodné. Najmä pre to, že mám deti a teda aj s deťmi pôjdem na kupko... :thinking: Akože vybrala s dnes dostupného to najmenšie zlo, ale aj tak..
Zobraz celú správu
slavuska237
25. jún 2019
Kreatívna chvíľka dieťaťa bez dozoru...
Takže , buď su nožnice málo ostré alebo podložka dostatočne tuhá :person_facepalming::thinking::joy:

Skoro ma vykotilo.. :flushed:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
slavuska237
22. jún 2019
Vzali sme ju von, naša testuľka je riadna vrtuľka. Kým som sa nastavila bola preč.
Potom som tam ležala ja kým oni kreslili. Najstarší si nevšimol že som ju vzala z izby a už sa vypytoval : a ocko vie ze si kúpila aj sebe podložku :person_facepalming::joy:
+ Oceňujem obojstrannosť
- na bielu idú všetky mušky sveta :joy:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
slavuska237
22. jún 2019
:cherry_blossom::heart:️ Všetkým Paulínkam prajeme krásny meninkovy deň :heart::cherry_blossom: naša saboterka spánku :cherry_blossom::heart:
Zobraz celú správu
slavuska237
Správa bola zmenená 20. dec 2017
Ženy ja vám tak závidím tie vaše kriaky... Ozdobené krásne... :disappointed: My sme mali prvé dva Vianoce kvetináčový živý stromček do teraz ma bolí srdce starali sme sa oň ako o dieťa ...postupná adaptácia, polievanie hnojenie presadzanie.. neprežil sťahovanie.. :disappointed: umelý nám bol proti srsti (áno viem že to nie každý pochopí) zrezany tiež... chudák kôli našim vianociam skapať.. no a na nový v črepníku fakt nemáme.. včera sme sa smiali že už barz aký by sme vzali ale už je neskoro nebudeme pointu vianoc vešať na stromček a behať za ním po svete :heart:
Máme ten taký kužeľ ktorý som raz dostala na meniny tak hold premenuvavam ťa na vianočný :joy:
Takže vám nech tie krásne stromčeky pripomínajú hlavne tu pointu vianoc :heart_eyes:
Zobraz celú správu
slavuska237
18. dec 2017
Happy name day ... For me :rofl: domáca Marlenka pol dňa roboty ale mlsli si všetci :blush:
Zobraz celú správu
slavuska237
8. dec 2017
:santa::heart:
Zobraz celú správu
slavuska237
21. mar 2017
Zobraz celú správu
slavuska237
1. mar 2017
Maminky mam jedno mascarpone 250g chcem urobiť koláč ideálne cheesecake všetko si môžem kúpiť okrem ďalšieho mascarpone :joy: dajte mi tu recept na niečo fakt mnamkave rýchle a iba s jedným mascarpone :joy: vilage life :joy:neznám jak že to píše :joy:pošlem srdco výhernemu receptu
Zobraz celú správu
slavuska237
17. feb 2017
:kiss::kissing_heart:
Zobraz celú správu
slavuska237
16. feb 2017
Neverím že môže byť môj :kissing_heart::innocent:
Zobraz celú správu
slavuska237
15. feb 2017
... Dnešok mi proste nevyšiel....
Zobraz celú správu
slavuska237
15. feb 2017
Hello ženy ale som si zavarila :joy:včera som robila prvý krát tieto moje nádherky a sľúbila som že keď sa podaria na prvý krát tak budem predávať :joy: jasné že nebudem ale pointa je v Tom že sestra sa mi vydáva a chcela by som ju prekvapiť mentolovymi a ružovými :kissing_heart:tieto moje sú čisté žiadne farbivo nič ...A moja otázka čím meníte príchuť? Lebo viem že farbu si dám farbivo ale ako dosiahnuť iné príchute napr pri mentolovych nejakú mätovu a ružových nejakú ovocnú ? ;)
Zobraz celú správu
slavuska237
28. jan 2017
Žienky súrne máte skúsenosti?Bez nádržky na liečivo krásne fúka vzduch ale keď dám liečivo nerobí čo stým??
Zobraz celú správu
slavuska237
25. jan 2017
Mamulky ktoré interiérové ihrisko v Prešove je podľa vás top? Aby bol dobrý prístup do budovy, s kočíkom zaujímavé atrakcie pre 2 a pol ročného šibala a tiež príjemné posedenie pri káve pre dospelých?
Zobraz celú správu
slavuska237
31. dec 2016
Krásneho Silvestra :christmas_tree::baby_bottle::kissing_heart:
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia