Ahoj maminy mate niekto dieta, ktore nic nechce jest. Je blede, bez nalady, uplakane a nic ju nebavi? moja 3,5 rocna dcera ma teraz take obdobie a ja netusim co jej je.
tiez ma to napadlo .... no ako ho donej dostanem ked fakt nechce jest...oj
@slawana just cucoriedkovy sirup je chutny a pomaha
na beznom poriadku u nas, u ns ale bez jedla , ale zato s naladou, neviemm, ako dokaze prezit bez jedla plus hyperaktivita 1000km za minutu
Vitamin B, zelezo, vitamin D pridat, to je taky ten zaklad... ked to nema, tak sa neroztocite s tym stravovanim... moja ked takto vyzerala, mala aj problemy zo stitnou zlazou...uz roky berie lieky.
radsej chodte k pediatricke, opuchnute ocka nema?
Ach boze az mam stres s nou ist k doktorke nakolko mi z placu odpadava… ale niejak to budeme pusiet dat …
Nedostatok železa moze byt