Ahojte mate niekto skúsenosť s prehriatim dieťaťa? Moja 4 ročná dcéra má horúčky... dávam jej nurofen no po 4 hod. Opäť vyskočí na 39.8.Dr. povedala ze to je z prehriatia. Ako dlho trvá ten stav a co odporúčate okrem liekov na znižovanie teploty?
Áno boli sme rano
39,8 z prehriatia za mna skor nie. A co robit ak ano? Oddych, dostatok vlažných nie vsak studených tekutin, lahko stráviteľné jedlo, pobyt v chládku nie vsak v prievane.
.
Môže to byť aj úpal a môže trvať aj týždeň často sprchovať dávať proti teplote a byť už len vnutri
Vlažné zabaly, kým neklesne na 37
@slawana btw. Veľa ludi ma, sleduj ci nema afty v puse alebo vysyp na rukách nohach velmi veľa rozsirene -7 choroba . Nam tak isto začínala vysoke teoloty nemožno zrazit. Nasledne bolesti hrdla vysyp
Dostatok tekutin davaj,aby horucka klesala,tekutiny su dolezite
A dr ju videla?