Maminy mate skusenost si stipanim ? Nala pri uspavani ma neskutocne stipe a ked jej chytim ruku tak sa zlosti a vrieska…
Poznam chlapca, kt.robilo radost ludi stipat...vedel, ze ich to boli a robil to s usmevom na perach...toto ale urcite nie je pripad tvojej dcerky...nedovol jej to...chvilu bude vrieskat...prestane a o par dni nebude vediet, ze to robila...
15. okt 2021
Moja to zvykla robit pri kojeni, dala mi ruku pod tricko a moje brucho vyzeralo ako po najazde blch 😀 Skusala som vselico, chytit jej tu druhu ruku, zabavit, a ona to furt robila...no nakoniec sama od seba prestala.
15. okt 2021
slawana
autorManzel jej chyti ruky a je to ok … neprotestuje… no primne robi take kino ze nas musia pocut aj vo vedlajsej dedine… sa zblaznim z toho
15. okt 2021
Nedovolila by som stipat