Dobrý večer prajem!
Vedeli by ste mi niekto prosím preložiť túto vetu: Dobrý deň! Ďakujem za tovar, prišiel v poriadku a pomerne rýchlo. Len sa chcem spýtať,ako ktorého v poradí ste ma nachytali? Ulakomil a dôsledne som si neprečítal parameter a namiesto 128GB som dostal svojich objednaných 128 MB. V dnešnej dobe kedy sa dáta merajú na TB naozaj dobrý trik. Tovar nestál veľa a vy ste sa určite potešili aj z mála! Snimam pred Vami klobúk! Prajem Vám ešte veľa úspešných obchodov! Nie! Nenadávam, len sa mi Váš trik naozaj páči! Máte odo mňa palec hore! 😉 Do jazyka anglického a ak by sa dalo aj čínskeho.
a tak stači sa ponaučiť.. nie?
Však si to daj do prekladača a prekopíruj.
Je zjavne irinicky....
Ali ? Wish ?
Dobrý deň,ak ste to kupovali cez stránku,ako wish, napíšte reklamáciu zriadeťovatelovi a on Vám pošle peniaze späť...
Prelozit vetu ved je to cely sloh 🙂) google translate
Je to Wish! Nechcem peniaze späť! Nahram na to jeden Rammstein a jednu Metallicu a poslúži v aute. Len ho chcem jednoducho kontaktovať. Inak Wish a Ali využívam často. Toto je prvá negatívna skúsenosť a tiež na sto pro mojou vinou.
Žiaľ,.čínsky neviem, ale anglicky píšem správu
Uplne zbytocne oni po anglicky nevedia, steata casu
Tak neviem ako wish,ale na Ali davam negativne hodnotenie a otvorim spor ak mi pride nieco zle
Čakal si za 2 evri ako vážne 128tb? 😁😁😁 Btw. popis inzerátu bol skutočne 128tb alebo 128mb?
@fokuska nie proste sa to uz nepredava tak to nepredpokladas a nehladis az tak podrobne na detail,dobre tak to skor prirovnam k tomu ze (pre krajcirky) ze 100perc bavlna za 3€/m ale gramaz oproti klasickej je o 80perc mensia tak po prvon praní mas vyťahanu vec a po druhom diery.. chápeš? Nevsimnes si taky detail lebo sa to už nepredáva..
@ouwecka Ano, nevsimnes si, ale je to tvoja chyba.
Predajca ta nijak neoklamal, neobabral, pretoze uviedol MB.
Keby tam bolo, ze velkost: 128 bez uvedenej jednotky, tak cakas to co sa predava.
Ale predajca je cisty, uvadza spravny popis. To, ze je zakaznik roztrzity a neprecita si poriadne popis, to nie je jeho problem a tiez to nie je dovod otvarat spor.
Ale ved on nepise ze chce niekde otvarat spor. Chce mu len napisat. ✌
Všetkým! Ja sa nesťažujem, že ma niekto oklamal. Celé to je o mojej nepozornosti. Ale nikto dnes nehľadá na už vôbec nekupuje USB 128 mb. Keď vidíš 128, tak Ti napadne automaticky GB. V roku 1999 som si kúpil kľúč 256 mb a to bola vtedy špička. Celé to je o tom, že v dnešnej dobe nikto nepozerá na parameter, len na číslo. A chlapovi, čo kúpil milión kľúčov od Hua...ei jednoducho fandím, že ich dokázal predať. Toď celé.....
A samozrejme ďakujem!