Dobrý večer!
Prosím tie, čo máte s týmto skúsenosti......
Teraz je vraj možnosť rozšíriť si vodičák zadarmo cez úrad práce. Na internete som našiel nejaké informácie, ale sa rôznia...... Som živnostník a chcem si rozšíriť skupinu z B na BE. Ďakujem.
@lenkaa222 nemusí byť evidovaná. Aspoň nám tak povedali
@petulda333 tak my sme sa evidovali
Musi sa evidovat. Bez toho to nejde. A potom 7str ziadost. Ja si robin cez tento projekt Ccko
@mvagusta my sme si zisťovali,lebo muž si chce dorobiť ešte E tuším,či aké,povedali,že nemusí byť evidovaný,stačí keď je zamestnany
@petulda333 musí byť zavevidovany ako záujemca o zamestnanie. Tieto kurzy sú pre zamestnancov,zivotnostnikov....
@hermiinka no môže byť,že mu to tak povedala,lebo muž je živnostník. No doslova povedala,že môže byť aj zamestnany
@petulda333 zamestnaný áno môže byť...ale zároveň sa evidovať ako uchádzač o zamestnanie..keďže kurzom by si mal zlepšiť zamestnanie
@lenkaa222 ďakujem za vysvetlenie
@petulda333 zamestnaný musí byť pri tomto type kurzov. Pre nezamestnanych sú iné kurzy
@petulda333 ak sa nezaeviduje kurz mu neschvália, robím s tým 🙂
@petulda333 uz to tu boli spomenute. Musi sa registrivat ako zaujemca o zamestnanie. To neznamena ze je vedeny na urade roace ako nezamestnany.
Treba sa zaevidovať na upsvar ako žiadateľ o zamestnanie a vypísať žiadosti na rozsirenie vodičáku...v nich hlavne popísať prečo by to pomohlo