Žienky prosím vás cestovali ste niektora tento rok autobusom do Chorvátska? Čítala som, že je potrebné mať pas. Že vás môžu nechať na hraniciach, ak pas nemáte. Vraj je to koli všetkým tým migrantom... Potrebovala by s zistiť či je to pravda. Vďaka za všetky rady.
a hoď link, kde si takú blbosť čítala
23. júl 2019
Nasi cestovali pred 3 tyzdnami len na OP.
23. júl 2019
@suzzinkaa prepáč, ale tu aspoň vidieť, ako je kvalitný daný denník 🤦♀️
23. júl 2019
suzzinkaa
autor@ruzoveokuliare jj tiež som tomu neverila.
23. júl 2019
@suzzinkaa my ideme busom o týždeň do chorvátska, tak si overím v praxi, či mi bude stačiť OP 😉
23. júl 2019
@suzzinkaa pozri si na stranke ministerstva vnutra tam je sekcia co potrebujes do ktorej krajiny mat ake papiere.
23. júl 2019
@suzzinkaa aj my ideme do Chorvatska a ja len s OP a syn pas.
23. júl 2019
pas potrebujú iba deti.