icon

Baby, co zajtra varite? mne dochadza inspiracia ☹ Vybrala som br.kare, mam ho naplatkovane, a neviem co s nim... nechcem rezne, ani obratene rezne.... nemysli mi to vobec, poradte... dik

avatar

Na kare dat platok slaninky, na to polovicu jablcka a potom na dopecenie syr.... samozrejme, okorenit masko podla chuti 😉

6. máj 2017
avatar

My sme dnes mali bravcove kare ze som len okorenene hodila na smaziacu sa cibulku aby sa zatiahlo masko poukladala na plech na neho potom podavala trochu z tej cibule na to platky klobasky slaninky (co chladnicka dala) na to platok sunky trochu podliala dala na vrch alobal a dala piect. Nakoniec som tam este hodila syr nech sa roztopi. Proste jedlo ked sa treba zbavit masa z chladnicky. 😁

6. máj 2017
avatar

Tak urob len také na spôsob cigánskej. Korenie, soľ, potrieť horčicou, namočiť do mlieka na polhodinu aspoň. A potom opiect. A rýchly obed hotový. K tomu ryža, hranolky, šalát, uvidíš ako bude chutiť.

6. máj 2017
avatar

Urobit ich na prirodne. Medzitym si urobit besamel trochu viacej. Dotoho nasruhat 3 mrkvy, 1petrzlen, kusok petrzlenu, kusok kalerabu.... osolit, okorenit. Nastrruhat 150g eidamu. Polovinu zmiesat s besamelom.Maso dat na plech dat nan,besamel zmiesany so zeleninou, posypat so struhanym syrom a poliat so stavou, v ktorej sme robili maso.
Vyborne je to s pyre... dobru chut

6. máj 2017
avatar

Buď na prirodno alebo robim zapekane syr sunka a zalejem smotanou 🙂

6. máj 2017
avatar

My sme mali.teraz kare so.smotanou.a.syrom...kare osolis, posypes drvenym kminom, das kyslu smotanu a nastruhas syr, das piect do rury a k tomu pyre

6. máj 2017
avatar

Platky naklep,opec aby sa zatiahli,pridaj nakrajane sampiony,kmin,kari korenie,podlej a udus do makka.Jemno zahusti mukou,prevar. K tomu pyre a mrkvovy salat (nastruhat mrkvu+kalerab,posolit,zaliat cukor+ocot+voda) 🙂 Jednoduche,rychle,chutne...

6. máj 2017
avatar

@adelka992
@luciana789 dnes som robila ale zo stehna. Moze sa podla chuti pridat slaninka alebo sampiony, komu co chuti.

6. máj 2017
avatar

Dnes na svadbe sme mali,len na.prirodno.opecene a k.tomu,hribikovu omacku

6. máj 2017