Ahojte.vzdy robim kysnute iba z cerstveho drozdia.dnes nemam cerstve ale v saciku.na nom pisu ze obsah balicka zmiesat s mukou a pridat dalsie suroviny.aj vy tak robite?nemusim ho nechat aktivovat vo vode(mlieku)?
robim tak aj tak, vysledok je vzdy rovnaky
Susene staco do muky dakuly dat
Raz tak raz onak 🤣🤣 ked aktivujem tak teple mlieko a cukor .
Pecem len so sušeným.
Len rataj s dlhsim kysnutim nez u cerstveho
Ja nenechavam ani cerstve aktivovat. Zbytocna robota, nevidim v tom rozdiel, cesto mam tiez nadychane. Staci iba vysypat do muky, zaliat teplym mliekom, pridat ostatne suroviny a vymiesat. Cesto v pohode vykysne.
nasypem rovno do múky , pridám ostatné suroviny a všetko spolu zamiešam. žiadne aktivovanie. Netreba. Vždy krásne vykysne. Ja iné ako sušené nekupujem. Nepokazí sa, môže na poličke stáť dlho.
Používam len sušené na všetko a som spokojná a ja dávam aktivovať do vody/mlieka, podľa toho, čo robím
Ja nechavam podkysnut teda aktivovat aj susene drozdie