Ahoj, dievčatá chcem sa opýtať možno pre niekoho hlúposť , ale po mojich minuloročných problémoch s akné pre mňa veľmi dôležité. Nedávno som bola u novej kozmetičky nakoľko som sa presťahovala a hľadám novú. Bola som na čistení pleti a vždy som od svojej kozmetičky zvyknutá, že mi pleť najskôr naparila, no táto používala nejakú masku - zmäkčovadlo. A preto moja otázka: Myslíte , že to má rovnaký účinok a dá sa pleť dôkladne vyčistiť aj bez naparovacieho prístroja? Ja sa v tomto moc nepohybuje tak neviem a tiež chcem čistenie čo najúčinnejšie a najlepšie nech sa mi zase nevráti akné. Ďakujem. ( niektoré baby sa určite vyznajú😊)
Ja som mala strasne vyhadzanu tvar.a zacala som.chodit ku kozmeticke.ziadne naparovanie,vytlacanie...len kozmetika a uplne uzasne sa mi to upravilo.
Pre mňa je to tiež lepšie.
Ani moja nenaparuje. To sa už asi ani nerobí.
Mne sa po kazdnej jednej kozmeticke akne vzdy len zhorsilo...
Samozrejme. Už dávno sa nepoužíva naparovanie.