Ahojte, ako najdlhšie ste minulý rok čakali na cestovný pas? Aby som vedela kedy najneskôr ísť vybavovať...
Tento rok sa bude najdlhsie cakat rovnako?🤔
Boli sme minulý mesiac vybavovať..10 kalendárnych dní a boli hotové
a preco musis ist vybavovat az najneskor? 😀
Ja som bola pred mesiacom a pol. Trvalo to tri týždne.
Ak si dáš spraviť do dvoch dní tak za dva dni ho máš,ak do mesiaca tak majú na to mesiac. Či ti ho stavia za dva týždne alebo tri to nikto nevie.
Stačí ti ísť 30 dní predtým, ako ho potrebuješ 😅 alebo aj za dva dni stíhajú, ak si zaplatíš.
no čím pôjdeš bližšie k letným mesiacom, tým budeš dlhšie čakať.
ja (februar),muz april...mali sme 30dnovu lehotu a obaja sme ich mali hotove cca po 2t...
a preco musis ist vybavovat az najneskor? 😀
@reanda cestujeme koncom augusta. Rada by som sa vyhla dlhým radom, ktoré vraj teraz sú. Predpokladám že v lete už budú kratšie, že už väčšina bude mať pasy hotové. Preto sa pýtam kedy najneskôr ísť aby nám stihli vyrobiť. Štandardnú lehotu, priplácať nebudeme
@reanda cestujeme koncom augusta. Rada by som sa vyhla dlhým radom, ktoré vraj teraz sú. Predpokladám že v lete už budú kratšie, že už väčšina bude mať pasy hotové. Preto sa pýtam kedy najneskôr ísť aby nám stihli vyrobiť. Štandardnú lehotu, priplácať nebudeme
@terus00 vždy sa objednáva cez portál, neexistuje, že budeš čakať.
V lete nebudu kratsie rady. Nebodaj sa pokazi nejaky stroj....tlac... fica zas napadne cvihnut poplatky, lebo zrusenie sviatkov nenaplni pokladnu ako si predstavoval a budu zas cakacky az 8 tyzdnov
@reanda cestujeme koncom augusta. Rada by som sa vyhla dlhým radom, ktoré vraj teraz sú. Predpokladám že v lete už budú kratšie, že už väčšina bude mať pasy hotové. Preto sa pýtam kedy najneskôr ísť aby nám stihli vyrobiť. Štandardnú lehotu, priplácať nebudeme
@terus00 ako pise @kavasmliekom treba si zajednat termin online a ziadne cakanie nehrozi https://portal.minv.sk/wps/portal/domov/VYSYS/V...
Chod teraz,záleží,aký termín si vyberieš, termíny su dodržané.Vsetci,ktori chceli ujsť pred vojnou,majú stale pasy platne,takze nic sa nedeje.Zvysok obyvateľstva si dal urobiť pasy pred zvýšením poplatkov.