Dnes som taky isty nakup robila aj ja a polku som dala susedom
25. júl 2022
Ja nakupujem takto párkrát denne
25. júl 2022
tetaandulkova
autor@dorinecka45 ahoj, ja ju robím malej do prikrmov ale pre seba si ju očistíme, nakrájame na plátky, dam na plech, posypem tekvicový mi jadierkami očistenými a pokvapkáme par kvapkami olivového oleja a dám piecť. Len si to musím odsledovať a vybrať skôr ako sa semiačka pripália 😀 ale je to veľká mňamka
25. júl 2022
@tetaandulkova ooo to znie vyborne 🤤 dakujem
25. júl 2022
Presnee, milujem toto obdobie. Vsetko mas "zadarmo" a 100% bio hned za domom. 😊 Aj ked nam uhorky uz idu hore krkom lebo denne oberam a napriek suchu je ich vela. Ale chutovo sa ta zelenina neda porovnat s tym co je v obchode..
25. júl 2022

Prosim co s takou mladou cviklou?da sa papat aj surova alebo treba uvarit?pytam sa lebo som tiez takto dostala a neviem co s nou.dakujem