Konečne v posteli.Nohy ma bolia, pomník vybratý.😢 tak strašne chýbaš
17. apr 2016
Och, úprimnú sústrasť...posielam ti srdiečko
17. apr 2016
thambelinka1
autorĎakujem dievčatá
17. apr 2016
uprimnu sustrast posielam srdiecka
17. apr 2016
Úprimnú sústrasť.
17. apr 2016
Neviem čo sa stalo ale prajem úprimnú sústrasť 😔