icon

Dámy plnená paprika.. mäsko keď potrebujem ,,zlepiť" bez vajíčka. Poradíte? Ďakujem 🙂

avatar
21. júl 2022
avatar
21. júl 2022
avatar

Stačí lepšie premiešať mäso ono sa aj samé zlepi

21. júl 2022
avatar
tianna
autor

@viestta ďakujem 🙂

21. júl 2022
avatar

Netreba vôbec nič, ja používam čisté mleté mäso bez vajíčok, žemlí, len ochutiť a dobre vymiešať a bude držať ako betón 😉

21. júl 2022
avatar
tianna
autor

@belasy_motylik super, ďakujem 😊

21. júl 2022
avatar

Ja tiez robim bez vajicka.

21. júl 2022