Dámy plnená paprika.. mäsko keď potrebujem ,,zlepiť" bez vajíčka. Poradíte? Ďakujem 🙂
tianna
autor@belasy_motylik áno
21. júl 2022
Stačí lepšie premiešať mäso ono sa aj samé zlepi
21. júl 2022
Netreba vôbec nič, ja používam čisté mleté mäso bez vajíčok, žemlí, len ochutiť a dobre vymiešať a bude držať ako betón 😉
21. júl 2022
tianna
autor@belasy_motylik super, ďakujem 😊
21. júl 2022
Ja tiez robim bez vajicka.
21. júl 2022
Mleté?