Zienky mam smectu s expiraciou 11/2018.. Myslite ze si ju mozem dat? 🤔 v stave takom ze by som muza poslala do lekarne nie som, ale ani v takom ze by sa to chystalo prejst same.. Trosku som to dnes prekombinovala.. 🙈
Podľa mňa môžeš, dieťaťu by som nedala ale sebe ano
Jasneee. Ja som v lete vypila taku co expirovala 2015. Ucinok rovnaky, je to hlina
Mozes
Mozes
Super zienky, dakujem, idem si dat 😁🙈 zajtra diéta.. 😂
môžeš - to je neškodné...
ja som si minule dávala liek - iný , 2 roky po expir...
No ja som asi z inej planety.. ale trosku nastudovane tie expiracie mam, kedze pracujem v nemocnici 🙄
Moja znama - doktorka stale tvrdi, ze lieky po expiracii su v pohode a vklude sa mozu uzivat.
A čo máš hnačku ?
@vercaaa20 a čo ti z toho vyplýva? Lebo ja som sa tu radila aj a s lekárničkou ohladne liekov po expirácii a nevidela židny problém, ak to bolo nejaký ten mesiac po 😉
Ale ved smekta je len cisteny il, a hlina nema dobu pouzitia 😂😂😅👍🙃
s kludom anglicana to daj aj v maji, smecte zabalenej v sacku sa isto od novembra nic nestalo.
@lizatko1009 Aj 🙈 ale mne vzdy smecta zabera aj na nevolnost a uz aj zabrala, klop klop 😁
@tianna teraz je veľa črevných viróz
Myslíš, že smecta vie, že je už december? 😃