icon

Zienky mam smectu s expiraciou 11/2018.. Myslite ze si ju mozem dat? 🤔 v stave takom ze by som muza poslala do lekarne nie som, ale ani v takom ze by sa to chystalo prejst same.. Trosku som to dnes prekombinovala.. 🙈

avatar

Myslíš, že smecta vie, že je už december? 😃

26. dec 2018
avatar

Podľa mňa môžeš, dieťaťu by som nedala ale sebe ano

26. dec 2018
avatar

Jasneee. Ja som v lete vypila taku co expirovala 2015. Ucinok rovnaky, je to hlina

26. dec 2018
avatar
26. dec 2018
avatar

Mozes

26. dec 2018
avatar
tianna
autor

Super zienky, dakujem, idem si dat 😁🙈 zajtra diéta.. 😂

26. dec 2018
avatar

môžeš - to je neškodné...
ja som si minule dávala liek - iný , 2 roky po expir...

26. dec 2018
avatar

No ja som asi z inej planety.. ale trosku nastudovane tie expiracie mam, kedze pracujem v nemocnici 🙄

26. dec 2018
avatar

Moja znama - doktorka stale tvrdi, ze lieky po expiracii su v pohode a vklude sa mozu uzivat.

26. dec 2018
avatar

A čo máš hnačku ?

26. dec 2018
avatar

@vercaaa20 a čo ti z toho vyplýva? Lebo ja som sa tu radila aj a s lekárničkou ohladne liekov po expirácii a nevidela židny problém, ak to bolo nejaký ten mesiac po 😉

26. dec 2018
avatar

Ale ved smekta je len cisteny il, a hlina nema dobu pouzitia 😂😂😅👍🙃

26. dec 2018
avatar

s kludom anglicana to daj aj v maji, smecte zabalenej v sacku sa isto od novembra nic nestalo.

26. dec 2018
avatar
tianna
autor

@lizatko1009 Aj 🙈 ale mne vzdy smecta zabera aj na nevolnost a uz aj zabrala, klop klop 😁

26. dec 2018
avatar

@tianna teraz je veľa črevných viróz

26. dec 2018