icon

Ach ten moj manzel porazi ma z neho, vola mu mamicka a on jej mu musi vsetko vykvakat, kto, co, kde jooooj sak to neznasam!!! zachvilu nech jej povie aj kedy som bola presne na zachode🙂

avatar

musíš si ho vycvičiť, nech všetko nekváka. 🙂

12. jan 2012
avatar

Moj tiez to iste..a strasne ma to hneva, ale potom si predstavim, aka ja budem rada, ked mi moj syn tiez do telefonu bude chciet vsetko vykvakat a dopodrobna porozpravat ako sa ma...ha ha...tak ho necham...ja mu stale poviem o com nema informovat mamicku 😀 a to nastastie dodrziava, takze neriesim... 😀 😀😀

12. jan 2012
avatar

Aj moj manzel ma hodinove telefonaty s mamickou, tiez som to prestala riesit, lebo v nasom pripade je lepsie sa o svokre nebavit a hlavne sa s nou nehadat a drzat si ju daleko od tela :D.

12. jan 2012
avatar

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ta to vsade moja....... to jak male deti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strielala by som za to heheheheheheheheheheheh

11. feb 2012