Baby aj vy obcas vrieskate po decach ci som jedina? 😀 Uz sa hanbim aj pred susedmi.
nie, stačí, že malá ide občas so mnou na záchod, tam počuť vreskaňu od susedov. tá teda vrieska za iné dôležitosti a aj na muža... :(
12. jún 2014
aj ja jak pavian
12. jún 2014
som rada,ze niesom v tom sama 🙂
12. jún 2014
každému rupnú nervy..môj manžel je s malým hodinu a už má nervy v kýbli :D :D
12. jún 2014
poviem ti tak - som rada, že bývame v rodinnej chalupe😀