baby chrapu vasi chlapi? ja som uz z toho na nervy, neviete mi nieco poradit aby tolko nechrnel?
hej,keď si vypije 🙂 drgám do neho,keď sa otočí na bok,tak nechrápe 🙂
ja mozem drgat 300krat otoci sa a za minutu chrape zas to sa neda pocuvat, ved aj utekam do obyvky, to by som sa nevyspala🙂
@timotejka13 to máš fakt blbé,skús sa opýtať v lekárni...
Oddelené spálne 😀
mojmu pomoze ked si lahne na bok.....
moj nechrape len ked lezi na lavom boku inak vkuse to sa neda pri nom spat tak ho drgam celu noc
aj môj a to vôbec nepije,minule som celú noc len drgala doňho aj ked spí naboku,tak chrápe som sa nasrala išla som si lahnúť vedla a na potom išiel zase on preč😀
pre mňa je najlepšie, keď zaspím skôr ako začne chrápať, potom už len ckám naňho 😀
@petkave no ved asi k tomu dojde:(
@timotejka13 Moja mama to po takmer 30 rokoch vzdala. Ja som už dlhšie odsťahovaná, takže spáva v mojej izbe a otec v spálni. 😖
aj moj chrape a priserne a tiez do neho stucham, lebo ked je na boku, nechrape, len co ked zaspi, sa zasa otoci na chrbat :DDD
No... Chrapanie nic moc ale ja počúvam sem tam skripotanie zubami;)) tak to este len je....raz ich hádam nájdem vedľa seba...
ja donho vzdy drgam a ked nazaberie tak sa s malou premiestnim do obyvacky 🙂 esteze mame taku velku sedacku 🙂 ale to vacsinou len vtedy ked si vypije tak vtedy nezabera ani stuchanie donho 🙂