baby co mate skusenosti s cvicenim da sa spevnit postava tak behom pol roka?kolko tomu treba venovat denne?dakujem
ja som pred svadbou chodila 2x do týždňa na 1 hod. na trampolínky...to je taký zážitok,že všetko zlé z teba vyjde von a si nabitá energiou. A ešte som schudla 6 kg za 4 mesiace...a to som si nedávala ani pozor na stravu...
29. okt 2012
ja som mala dávnejšie 2 mesiace trénerku, 2krat v týždni tréning/hodinu + kardio pol hodka, upravená strava trochu a za dva mesiace som mala úplne inú postavu, krásne brucho, začalo sa rysovať a pevnejšie nohy.. podla mna stačí tak 3krát do týždna cvičiť, ale je dolezite posilovanie a + kardio ako bicykel, bez.pas, orbitrek, stepper po kazdom treningu 😉
29. okt 2012
timotejka13
autor29. okt 2012
toto by zaujímalo aj mňa 🙂