mam totalne depky nic ma nebavi co stym?
chlast 😀
25. sep 2012
@amelialaus + dobra kamoska
25. sep 2012
@matinka87 dobra kamoska flaska 🙂
25. sep 2012
@amelialaus a este dalsia dobra kamoska-flaska :D :D :D
25. sep 2012
Kazdy ma obcas (niekto aj stale) depky. Skus troska vypnut zajdi si niekam a taak...ja som nedavno nechala muza a malu s nasimi a isla som na jarmok s mojim braskom a jeho priatelkou, vysantila som sa na kolotococh az mi zle bolo od zaludka ale inak sa mi ulavilo ;)
25. sep 2012
timotejka13
autortak flaska u mna nehrozi radsej skusim vypnut nejako inak ale dnes mi je uz o kusok lepsie
26. sep 2012
myslenie pozitivne pomaha 😉