v noci sa mi snivalo ako na Fica padaju hovna🙂))
to asi bohu zial bude znacit ze ten idiot bude mat zas stastie! ☹ ale mala si si to vychutnat! 😀
11. sep 2012
timotejka13
autorno to o tom pravom sa mi snivalo to normalne nanho padali z nejakeho vreca🙂
11. sep 2012
to aby mal zas stastie???