icon

v noci sa mi snivalo ako na Fica padaju hovna🙂))

avatar

to aby mal zas stastie???

11. sep 2012
avatar

to asi bohu zial bude znacit ze ten idiot bude mat zas stastie! ☹ ale mala si si to vychutnat! 😀

11. sep 2012
avatar

no to o tom pravom sa mi snivalo to normalne nanho padali z nejakeho vreca🙂

11. sep 2012